Kredyty hipoteczne

Kredyt hipoteczny

Zdecydowanie jest to najczęściej wybierany sposób na zakup upragnionego domu lub mieszkania. Niestety, nie są one przyznawane od razu i każdemu. Jeśli nawet  uda Ci się otrzymać kredyt hipoteczny, ciężko samemu stwierdzić czy oferta jest dla nas atrakcyjna i optymalna. W rzeczywistości zdobycie takie kredytu to czasem nie lada wyzwanie.

 

Dlatego, aby wyjść naprzeciw Państwa potrzebom oraz oczekiwaniom, pomożemy wybrać najkorzystniejszą ofertę. Kredyt hipoteczny ma wiele składowych i aby dobrać ofertę najlepiej dopasowaną do potrzeb należy zwrócić na nie wszystkie uwagę.

 

Co to jest kredyt hipoteczny?

Kredyt hipoteczny to po prostu kredyt, którego zabezpieczeniem jest nieruchomość. Następnie w zależności od przeznaczenia kredytu możemy je podzielić m.in. na kredyty mieszkaniowe czy kredyty inwestycyjne.

 

Podejmując decyzje o wzięciu kredytu hipotecznego powinniśmy wziąć uwagę na takie aspekty jak:

  1. Oprocentowanie kredytu
  2. Okres kredytowania
  3. Koszty związane z zaciągnięciem kredytu hipotecznego
  4. Prowizja banku
  5. Wkład własny

 

Dla jednych najważniejsza będzie wysokość raty dla innych całkowity koszt kredytu hipotecznego. Wszystko zalezy od zdolności kredytobiorcy. Warto zaczerpnąć porady eksperta finansowego przed podjęciem decyzji aby uniknąć ukrytych kosztów.

Jak wybrać ofertę kredytu hipotecznego?

W którym banku rata kredytu hipotecznego jest najniższa? Jakie ubezpieczenia w danej ofercie są obowiązkowe oraz jaki jest ich całkowity koszt? Ze względu na te pytania, warto porównać sobie oferty kredytów różnych banków zanim podejmiemy decyzję.

Co my możemy zrobić dla Ciebie?

  1. Jako eksperci finansowi bezpłatnie zbadamy dla Państwa zdolność kredytową, a następnie przeanalizujemy oferty różnych banków, aby ostatecznie znaleźć najbardziej odpowiedni kredyt hipoteczny.
  2. Wieloletnia praktyka w uzyskiwaniu kredytów hipotecznych pozwala nam negocjować wyjątkowo atrakcyjne warunki kredytów.  Porównując oferty kredytów hipotecznych z różnych banków mamy możliwość ocenić czy chcemy możliwie najwięcej kosztów ponieść od razu przy uzyskaniu kredytu hipotecznego, czy jednak wolelibyśmy rozłożyć te koszty w czasie poprzez zwiększenie miesięcznej raty.

Możemy Ci w tym pomóc!

Chętnie pomożemy Ci wybrać odpowiednią ofertę kredytu hipotecznego na miarę Twoich potrzeb. Przeprowadzimy za Ciebie cały proces i ułatwimy zrozumienie poszczególnych jego elementów. Pamiętaj, że to nic nie kosztuje!

Napisz do mnie na adres email: sebastian.chrapek@focusfinanse.pl

lub zadzwoń pod numer telefonu: +48 600 277 106