Clients

HomeClients

OUR CLIENTS FEEDBACK

  • Testimonial #05
  • Testimonial #04
  • Testimonial #03
  • Testimonial #02
  • Testimonial #01

Nie będę pierwsza, ale też z pewnością nie ostatnia, pisząc jak bardzo znakomity w swoim fachu jest Pan Sebastian Chrapek. Na pomysł kupna własnego mieszkania wpadłam dość spontanicznie, dlatego wizja kredytu i dopełnienia wszystkich najmniejszych formalności z tego tytułu wydawała się drogą przez mękę. Trafiłam wtedy na najbardziej odpowiednią w tej dziedzinie osobę, jaką jest Pan Sebastian. Jego profesjonalne podejście, kompetencje, przejrzystość w działaniu i świetna orientacja rynku pod względem wyboru kredytu pozwoliło mi na odetchnięcie z ulgą wierząc, że wszystko się uda. Polecam współpracę ze względu na pełen profesjonalizm, skuteczne dążenie do celu, dobranie najlepszych warunków oraz fakt, że buduje zaufanie już od pierwszego spotkania, tak że ani przez chwilę nie miałam wątpliwości co do prowadzenia sprawy kredytowej. Z całego serca P. Sebastianie dziękuję 🙂

Ilona Kubeczko

Pan Sebastian Chrapek to człowiek kompetentny oraz rzeczowy, zawsze dopina wszystko na ostatni guzik tak jak to potoczyło się w sprawie kupna mojego mieszkania. Nie wiedziałem jak to nawet zacząć a Pan Sebastian pomógł przebrnąć mi przez tony papierów, dziwnych formularzy i finalnie zakańczając pozytywnie przyznanie kredytu oraz kupno mieszkania. Jestem pełen szacunku oraz podziwu dla tego człowieka w sposób w jaki traktuje swoich klientów ( z uśmiechem oraz poszanowaniem) oraz swoją pracę ( z pasją i zaangażowaniem). Podsumowując Pan Sebastian Chrapek to złoty człowiek który w kwestii finansów jest niedoścignionym faworytem. Polecam bo warto !

Paweł Szlauer

Polecam współpracę z Focus Finanse, zwłaszcza współpracę z Sebastian Chrapek, który z dużym zaangażowaniem pomógł nam uzyskać kredyt na spełnienie jednego z naszych największych marzeń jakim jest własny dom!🏡 Co było dla nas bardzo istotne- był praktycznie zawsze do naszej dyspozycji, odbierał telefony i odpowiadał na nurtujące nas, czasem niekończące się pytania bez żadnego problemu 😉Na bieżąco informował o konieczności składania dodatkowych dokumentów. Starał się przyspieszać decyzję, bo wiedział jak dużo stresów i nerwów nas to wszystko kosztowało 🙂 Na szczęście wszystko to już jest za nami, kredyt przyznamy. Polecamy każdemu taką pomoc i wsparcie dobrego, doświadczonego pośrednika, ponieważ cała ta procedura bankowa, przeciągający się czas oczekiwania na decyzję, potrafią doprowadzić każdego, nawet najbardziej odpornego człowieka na skraj rozpaczy 😅 Jeszcze raz bardzo dziękujemy!

Kamila Glanowska

Pani Angelika to doskonały doradca!:) Zna się bardzo dobrze na swojej pracy, ma dużą wiedzę. Zawsze radzi sobie w trudnych sytuacjach, poświęca się i swój czas w 100% żeby załatwić potrzebne sprawy.Jest osobą przede wszystkim cierpliwą i dążącą do celu (dla dobra klienta) do samego końca. Zawsze służy radami nie tylko związanymi z kredytem. Bez pomocy i rzetelności firmy Focus Finanse nie udało by się nam otrzymać kredytu. Polecamy i jeszcze raz serdecznie dziękujemy! 🙂

Agnieszka Szczepocka

Kredyt przyszło mi załatwiać w trudnym czasie początków pandemii, w połowie marca 2020 r. Nie było to łatwe i pewnie nie udałoby się bez pomocy i zaangażowania Pana Sebastiana. Po drodze napotykaliśmy wiele, oj wiele trudności, począwszy od tego, że z dnia na dzień zmieniały się przepisy i wytyczne w bankach, poprzez trudności z załatwieniem dokumentów potrzebnych do przedstawienia, aż po utrudniony kontakt z pracownikami banku np. z rzeczoznawcą, który miał wykonać kosztorys upragnionego mieszkania. Pan Sebastian wykazał się profesjonalizmem w każdym aspekcie, ale przede wszystkim serdecznością, empatią, niesamowitą cierpliwością i życzliwością. Tracąc często swój cenny, wolny czas, który powinien poświęcić dla siebie. Zawsze był w pobliżu, gdy potrzebowałam pomocy czy rady. Odpowiadał niestrudzenie na każde pytanie, rozwiewał wątpliwości i "wlewał" optymizm w moją skołataną głowę. Bez pomocy pana Sebastiana nie przeszłabym tej wyczerpującej drogi do własnego "M". Z czystym sumieniem polecam firmę Fokus Finanse i doradztwo Pana Sebastiana. Serdecznie dziękuję za wszystko!!! Pozdrawiam i życzę wielu sukcesów!!!

Agata Wojewodzic
image
https://focusfinanse.pl/wp-content/themes/hazel/
https://focusfinanse.pl/
#d8d8d8
style1
paged
Loading posts...
/home/scinvestnr/ftp/
#
off
none
loading
#
Sort Gallery
on
on
on
off